Video që po bën xhiro në rrjetet sociale, ish-bashkëlojtari i Milot Rashicës kapet mat!

Video që po bën xhiro në rrjetet sociale, ish-bashkëlojtari i Milot Rashicës kapet mat!

Një video interesante po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale, ku shihet lojtari i Norwich Cityt, Grant Hanley.

Kapiteni u kap mat duke ia futur gishtin nga mbrapa bashkëlojtarit të tij.

Kjo video po bën xhiro në rrjetet sociale duke marrë shumë shikime dhe duke i bërë tifozët shumë kurioz në lidhje me pëlqimin seksual të mbrojtësit 30-vjeçar.

Te Norwich pjesë e këtij ekipi ishte edhe futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica.

VIDEO

Shpërndaje në: