Video që po bën xhiron e botës: Lojtari e godet portierin me top në fytyrë, ai e rrëzon portën

Periskopi.com Sporti

Një video është bërë virale në rrjete soiale si shkak i një penalltie të çuditshme.

Ngjarja ka ndodhur në një fushë të vogël futbolli, ku lojtari ekzekuton penalltinë por godet në fytyrë portierin dhe ia humb kontrollin, shkruan Periskopi.

Pasi pranoi goditjen ai rrëzoi edh eportën.

Shikoni momentin në video:

VIDEO