Viniciu shënon gol plotë klas ndaj Al Ahlyt

Viniciu shënon gol plotë klas ndaj Al Ahlyt

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Al Ahly dhe Real Madridit, takim ky në kuadër të Kupës së Botës për klube.

Golin e parë për Realin e ka shënuar Vinicius Junior në minutën e 42’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: