VIRALE: Dhia nuk pranon të therret për Kurban Bajrami, hidhet nga çatia

Periskopi.com Fun

Një imazh që vjen nga Turqia dhe është publikuar në mediat sociale, shihet dhia kurban që ngjitet në çatinë e shtëpisë së veçuar 2-katëshe, ku më pas humb ekuilibrin e saj dhe bie.

Kafsha u përpoq të largohej, por ndërkohë një qytetar e priste poshtë.

Ky moment është fiksuar në një videon e mëposhtme:

Shpërndaje në: