Xhensila Myrtezaj paralajmëron bashkëpunimin me Ghetto Geasy dhe Majk “Mëkati jem” – Periskopi
-->

Xhensila Myrtezaj paralajmëron bashkëpunimin me Ghetto Geasy dhe Majk “Mëkati jem”

Periskopi.com Showbiz

Nuk janë të rralla bashkëpunimet mes artistëve vendor, e që kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Një projekt të tillë të përbashkët e kanë realizuar edhe tre artistët e njohur Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy të cilët kanë bashkuar forcat në këngën e re.

Përmes një postimin në llogaritë përkatëse në Instagram, të tre ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi.

Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet të mërkurën (20 tetor) në ora 18:00, kështu ka bërë të ditur përmes klipit.

Kujtojmë që ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Xhensilës me Ghetto Geasy dhe Majk, ndërsa këta të fundit njihen për hitet e shumta që kanë sjell së bashku.

Në anën tjetër, Xhensila njihet për bashkëpunime po ashtu të suksesshme me disa prej emrave më të njohur vendor, kënga e saj e fundit “Prit pak” erdhi në duet me reperin tjetër nga Kosova, Lumi B./Telegrafi/

 

-->

Të fundit 

Krimi në Gllogjan, autobusi kishte lëvizur 50 metra me shoferin e vrarë

Pa asnjë telashe – Liverpool demolon Southamptonin, arkëton tri pikë të reja

Liverpool ka marrë një fitore më të lehtë sesa pritej ndaj Southampton. Skuadra e Liverpool ka shënuar fitore 4:0 në ndeshjen ndaj Southampton, në kuadër të Premier League, shkruan...