Xheri zgjedh një fotografi të veçantë për të uruar Ledrin për ditëlindje (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Reperi i njohur Ledri Vula, feston sot (e hënë) ditëlindjen e tij të 31-të.

Me këtë rast ai ka marrë shumë urime të përzemërta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.

Një nga urimet më të veçanta, reperi e ka marrë nga nëna e tij, moderatorja dhe autorja e disa programeve në RTV 21, Xheraldina Vula.

Në këtë ditë, Xheri kishte vendosur të publikonte një fotografi shumë të veçantë me të birin, ku shfaqej prapa tij, duke e mbajtur në shtrëngim djalin e saj.

Në mbishkrimin e fotografisë, Xheri kishte vendosur të shkruante datën e stome 10 korrik, e që në fakt është një datë e rëndësishme për të. /Telegrafi/