Ylli shqiptar luan ‘rolin’ e zjarrëfikësit (FOTO)

Ylli shqiptar luan ‘rolin’ e zjarrëfikësit (FOTO)

Në momentin që u ndërpre ndeshja, futbollistët e kuq u drejtuan drejt tifozëve, të cilët po konfrontoheshin me policinë. Mesfushori i të kuqve, Ylber Ramadani hyri mes turmës duke marrë një tifoz, i cili ishte goditur nga policia dhe e çoi te stafi mjekësor për trajtim të specializuar.

Nga fotot ekskluzive për Newsport.al shihet qartë mesfushori 20-vjeçar që ka kapur për krahu tifozin e kuq dhe janë drejtuar nga stafi mjekësor i Partizanit. /Periskopi.com

ramadani

Shpërndaje në: