Zeka: Polici rrah ish të dashurën, kuku për ne se ku po i rrisim vajzat tona

Periskopi.com Lajme

Është raportuar gjate gjithë ditës sot, se një polic në Pejë ka rrahur një police dhe më pas, raporte të tjera dolën për një lidhje dashurie mes tyre.

Rreshteri që dyshohet se rrahu të dashurën, është ndaluar për 48 orë, ndërkohë, Milaim Zeka shkruan për këtë:

A po e kuptoni se ku po i rrisim vajzat?

Rreshteri policor e rrahe ish te dashuren

Pavaresisht se jane nenat tona ato qe na kane sjellur ne jete, po shihet shume qarte, se disa prej ne meshkujeve jemi shenderruar ne monstra. Eshte bastard dhe monster, i shenderruar deri ne vampir, ai qe rrahe vajzen, nenen, gruane, motren, te dashuren, vetem pse na teket. Vetem pse sadizmi i shpirtit na thote krshtu.

I tille eshte ky rreshteri policor ne Peje, i cili e bene per spital ish te dashuren, pse ajo eshte lidhur me nje djale tjeter. A kuptoni logjiken mashkullore sadiste? Ke qene ne lidhje me mua, edhe nese ndahemi, ti do rrishe e vetmuar, sepse keshtu ma do truri dhe bytha ime! Keshtu rezonojne shume, shume meshkuj shqipfoles.

Kuku per ne se ku po i rrisim vajzat tona!!!