Zeka reagon ashpër ndaj Ferajt të VV-së: Ky tubacioni i ujërave të zeza të Tiranës

Zeka reagon ashpër ndaj Ferajt të VV-së: Ky tubacioni i ujërave të zeza të Tiranës

Gazetari dhe analisti, Milaim Zeka, ka reaguar ashpër ndaj shkrimit të anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Hysamedin Ferajt, ku ky i fundit në llogarinë e tij në Facebook bëri një status ku në mënyrë të skandaloze pyeti se pse nuk e ka vrarë Serbia Ramushin gjatë luftë por vëllezërit e tij”, teksa ideologu nga Shqipëria gjithashtu kritikoi edhe opozitën kosovare duke pretenduar se “ Opozita vazhdoi mbrojtjen e Serbisë si engjëlli i paqes në Ballkan kundër prishjes së imazhit të saj nga djalli Albin që po e paraqet si rrezik për paqen”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i gazetarit Zeka, i cili në llogarinë e tij në Facebook shkruajti se “Goja Ramushit ka hanger plumba ne lufte, ndersa e Hysamedinit han m*t ne paqe”.

Shkrimi i plotë:

Shpërndaje në: