Zhvishet Bleona, epike ajo çfarë i komenton Ermali (Foto +18)

Zhvishet Bleona, epike ajo çfarë i komenton Ermali (Foto +18)

Këngëtarja Bleona Qereti, është njëra nga artistet tona që nuk e ka problem asnjëherë zhveshjen.

Ashtu si shpeshherë edhe kësaj radhe Bleona u paraqit tërësisht nudo, shkruan lajmi.net.

Nga pëlqimet dhe komentet e shumta që këngëtarja mori në imazhin e publikuar, epik ishte komenti i Ermal Mamaqit.

“Sa i bukur ky fustani me viza…???” shkruan Ermali në komentin që la sipër fotos së Bleonës. /Lajmi.net/

Shpërndaje në: