Zjarri kaplon orën dhe shtyllën elektrike në Vushtrri

Periskopi.com Lajme

Në mbrëmjen e sotme zjarri ka përfshi orë elektrike dhe një shtyllë në Vushtrri.

Qytetarët bëjnë të ditur për KosovaPress, se policia dhe zjarrfikësit janë njoftuar dhe zjarrfikësve u është dashur 55 minuta që të arrijnë në vendin e ngjarjes.

Zjarri ka ndodhur në rrugën “Blerim Saraqi” në Vushtrri.

https://www.youtube.com/watch?v=74BrfJh9EP8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1gdytPzOgEhJgp57SmJI0NyOmyoy9bQIYwN5bXEJFSgtcJTDAf_8iVUK4

 

Shpërndaje në: