Zvicra nuk ka të ndalur – Embolo shënon golin e dytë ndaj Çekisë

Zvicra nuk ka të ndalur – Embolo shënon golin e dytë ndaj Çekisë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet, Zvicrës dhe Çekisë, duel ky në kuadër të rundit të fundit për edicionin e sivjetëm në Ligën e Kombëve.

Golin e dytë për Kombëtaren e Zvicrës e ka shënuar Embolo në minutën e 20’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit 2:0.

VIDEO

Shpërndaje në: