A po merr pjesë sot në seancë Haki Abazi?

Periskopi.com Lajme

Deputeti i Vetëvendosjes, Haki Abazi, i cili para pak ditësh njoftoi popullin se nuk mori pjesë në seancën e Kuvendit dhe se lidhr me pakënaqësitë që kishte ia kishte adresuar ‘lidershipit’, nuk dihet nëse është prezent në seancën e sotme.

Disa pamje nga grupi parlamentar i Vetëvendosjes, nuk tregojnë se z.Abazi është i pranishëm në seancë.

Kujtojmë se kryeparlamentari Glauk Konjufca mbrëmë në një emision televiziv deklaroi se zoti Abazi ‘ka telashe me Grupin Parlamentar dhe Qeverinë’./Periskopi