Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka një njoftim rreth lotarisë amerikane

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka një njoftim rreth lotarisë amerikane

Ambasada e SHBA-së në Tiranë përmes një njoftimi në Facebook ka bërë të ditur se lotaria amerikane është diçka që bëhet pa pagesë, ndërsa bëhet thirrje që të paguhen para.

Njoftimi i ambasadës së SHBA:

A e dinit se përzgjedhja për Lotarinë Amerikane bëhet në Shtetet e Bashkuara dhe është krejtësisht e rastësishme?

Kjo do të thotë se askush në Shqipëri nuk mund t’u garantojë juve se do të përzgjidheni për këtë program.

Kujdes nga mashtrimet! Aplikimi për Lotarinë Amerikane është pa pagesë. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në: