Astrit Selmani i pandalshëm në miqësore, realizon dy gola për klubin e tij

Periskopi.com Sporti

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Astrit Selmani ka shënuar dy gola sot në ndeshjen ndaj Oster, takim ky i karakterit miqësor.

Selmani realizoi në minutën e 18’të dhe të 25’të për klubin e Hammarby, shkruan Periskopi.

Ndërkaq, rezultati aktual i kësaj ndeshje ku ka përfunduar pjesa e parë është 1:2.

VIDEO1

VIDEO2