Atmosferë vetëm në tribuna – Prishtina dhe Drita nuk tregojnë asgjë në fushë

Atmosferë vetëm në tribuna – Prishtina dhe Drita nuk tregojnë asgjë në fushë

Ka përfunduar takimi në mes Prishtinës dhe Dritës në ‘Fadil Vokrri’, ky duel i takoi xhiros së mebtur në Superligë shkak I angazhimeve të skuadrave në Evropë.

Përkundër atmosferes fantastike në tribuna, skudrat u ndan në paqe pa gola, shkruan Periskopi.

Prishtina shënoi në këtë takim në minutën e  53’ me Kreshnik Ukën, por që goli u anulua nga ‘VAR”.

Edhe Drita kishte rastet e saj, por që nuk arritën ta gjenin golin asesi.

Me këtë barazim Drita vazhdon ta kryesojë tabelën me 18 pikë, ndërsa Prishtina aktualisht ka 12 dhe ndodhet në vendin e katër.

Shpërndaje në: