Emina Çunmulaj sjell në jetë fëmijën e tretë, zbulon emrin e veçantë të djalit

Periskopi.com Showbiz

Emina ishte shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë është e martuar me miliarderin Sam Nazarin,  me të cilin ka dy vajza, shkruan lajmi.net.

Ajo disa minuta më parë ka dhënë lajmin se tashmë solli në jetë fëmijën e saj të tretë, gjinia e të cilit është djalë.

Modelja shqiptare gjithashtu zbuloi emrin e djalit, Shá Yosef Nazarian.

“Njeriu im i vogël, ju tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra dhe numri një ishte pacientët. Nuk kishte të bënte me atë se kur duhej të vinit, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj. Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Shpërndaje në: