Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita Mekaj (Foto)

Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita Mekaj (Foto)

Granit Xhaka ka publikuar fotografitë e tij të realizuar me kostumet e dasmës.

Xhaka me Leonitën është në lidhje tash e disa vite dhe në këtë verë e kanë kurorzuar dashurinë e tyre.

https://www.facebook.com/GranitXhaka/posts/665055523701386

Shpërndaje në: