Guvernatori Billy Nungesser ia tregoi çorapet Trumpit në takim, shikoni si duken ato

Periskopi.com Video

Presidenti amerikan, Donald Trump ishte i gjithë buzëqeshje të martën pasi një guvernator i Luizianës e përshëndeti atë duke i treguar çorapet e tij në të cilat shfaqeshin flokët dhe fytyra e presidentit.

Pas kësaj, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, guvernatori Billy Nungesser, i ndau imazhet në mediat sociale të takimit të tij me presidentin.

Shpërndaje në: