Koulibaly ia ‘bombardon’ portën Tottenhamit – Goditja e tij ishte me volej

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Chelseas dhe Tottenhamit, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Chelseas e ka shënuar, Koulibaly në minutën e 19’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO