Lëndohet Marcelo

Periskopi.com Sporti

Real Madrid ka marrë një goditje tjetër pas barazimit ndaj Villarreal.

Los Blancos do të duhet të llogarisin pa mbrojtësin e majtë Marcelo, në dy ndeshjet e ardhshme, shkruajnë mediat spanjolle.

Braziliani pritet të mungojë në sfidën ndaj Las Palmas në La Liga dhe në atë të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmund. /Periskopi.com