“Messi sigurisht se vjen nga një planet tjetër” – Goli i tij me Argjentinën e dëshmon këtë

“Messi sigurisht se vjen nga një planet tjetër” – Goli i tij me Argjentinën e dëshmon këtë

Pasmesnate u zhvillua ndeshje ndërmjet Argjentinës dhe hondurasit, takim ky i karakterit miqësor.

Messi shkëlqeu në këtë takim me dy gola të realizuar bukur, shkruan Periskopi.

Rezultati final i këtij takim u vendos në #:0 me golin e Martinez dhe dy golat nga ‘jashtëtokësori’ Messi.

Por, goli i tij i dytë dhe final i kësaj dneshje ishte në një tjetër nivel.

Shikoni golin e Messit:

VIDEO

Shpërndaje në: