Këtu mund t’i shihni katër golat që United i shënoi Leicesterit në pjesën e parë (Video)

Manchester United është duke avancuar me rezultat të thellë prej 4:0 ndaj kampionit aktual, Leicester City.

Periskopi.com Sporti

 

Derbi po zhvillohet në stadiumin Old Trafford, ku vendësit janë duke treguar një spektakël të vërtetë në fushë.

Këtu mund t’i shikoni të katër golat e shënuar në këtë pjesë, ku të parin e shënoi mbrojtësi Chris Smalling, të dytin Juan Mata, të tretin Marcus Rashford si dhe të katërtin transferi rekord, Paul Pogba.

https://www.youtube.com/watch?v=ZrcnlTZACmQ

https://www.youtube.com/watch?v=mzfHE1Ul2LI

 

https://www.youtube.com/watch?v=dwKFvBRHg04

https://www.youtube.com/watch?v=09eUsyf4cqQ