Rakitic uron Modricin: Vëlla, jam shumë krenar me ty (Foto)

Ivan Rakitiq e ka uruar Luka Modriqin pasi që ky i fundit u shpall lojtari më i mirë i Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Pavarësisht disfatës së dhimbshme në finale, Rakitiq ka gjetur gëzim në arritjen e bashkëlojtarit dhe mikut të tij.

“Vëlla, Luka Modriq, nuk e di sa jam krenar. Festojmë me familjet tona dhe të gjithë kroatët”, shkruan Rakitic në Instagram.

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT