Rama monitoron djalin e vogël Zahon, teksa luan video lojëra

Periskopi.com Showbiz

Kryeministri Edi Rama kete fund jave te nxehte, nuk e ka kaluar neper plazhe, si shume pushues te tjere. Ai ka vendosur te shoqeroje te birin ne TEG, i cili eshte zbavitur me video lojera.

Vizitore te shumte ne TEG, jane befasuar kur e kane pare kryeministrin te ulur vetem ne kafe. Disa prej tyre kane rendur t’i kerkojne atij te dalin ne foto. Rama, duket se ka qene i relaksuar ne versionin e prindit ne fundjave dhe nuk i ka refuzuar kerkesat.

Disa prej momenteve te Rames me te birin Zaho jane fotografuar nga vizitore te rastit.