Real Madrid në epërsi ndaj Levante, shënon Bale

Periskopi.com Sporti

Gareth Bale ka zhbllokuar sfidën mes Levante dhe Real Madrid.

Skuadra e Real Madrid po duket në një formë të lartë në këtë sezon në La Liga, kur edhe në ndeshjen e dytë po prinë ndaj Levante.

Ishte minuta e 5’ kur Gareth Bale gjeti rrugën e golit, shkruan Periskopi.

Ai shënoi pas asistimit të Karim Benzema, për t’i dhënë epërsinë skuadrës së tij.

Më poshtë Periskopi ua përcjell golin e Bale, i cili u kontestua nga VAR-i. /Periskopi/

Shpërndaje në: