Shala e bombardon Muratin me pyetje: Le t’ju shohim njëherë t’u e bo një gjysmë ore punë të mirëfilltë

Periskopi.com Lajme

Deputeti i PDK’së, Ferat Shala ka qenë i ashpët sot me ministrin e Ekonomisë, Hekuran Murati, transmeton Periskopi.

Atij i ka thënë të tregojë prerë se kur do të rriten çmimet.

‘’T’ju shohim njëhere t’u e bo një gjysmë ore punëe të mirëfilltë. Na thuaj a do të rritet cmimi i bukës, i energjisë dhe kur? Kur do të kthehen mjetet mbi 300 milionë euro ytetarëve të Kosovës. Këto nuk janë mjete  që i ke pru ti në thes’’, tha ai.

‘’ Jep përgjigje të lutem.’’.PERISKOPI/