Bytyqi i koalicionit AAK-PSD: Po vijmë për 100 % shtet, arsim e mirëqenie

Periskopi.com Lajme

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi ka thënë se ky koalicion garanton 100 % shtet, arsim, mirëqenie e miqësi me SHBA-në.

Ai nëpërmjet një statusi në Facebook, ka thënë se koalicioni AAK-PSD sot ka vazhduar rrugëtimin e fitores në Prishtinë.

Ja postimi i tij i plotë: