Trim Jetullahu ka një befasi për fansat

Periskopi.com Showbiz

Trim Jetullahu gjatë ditës së sotme do lansoj video-projektin e ri.

Trim Jetullahu pas një pauze disa mujore në skenën muzikore, rikthimin do ta bëjë sot para fansave të tij me një bashkëpunim të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtari përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram ka njoftuar se në ora 18:00 publikohet  kënga ‘Amore’ e cila është duet me Fatima Ymerin.

Kujtojmë se gjatë muajit qershor Trimi kishte lansuar këngën e tij të fundit e cila titullohet ‘Sonte’ dhe ishte pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar.