Dua shfaqet në momente romantike me të dashurin

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa e cila po bënë bujë të madhe në arenën muzikore ndërkombëtare është parë tash e një kohë me të dashurin e ri Anwar Hadid, i cili është vëllau i motrave Bella dhe Gigi Hadid.

Ata po konsiderohen si çifti më i ri i Hollivudit.

Anwar po shfaqet mjaft shpesh në paraqitjet e tij me këngëtaren shqiptare Dua Lipa, kështu kanë bërë edhe së fundmi në Malibu në Los Angelos, ku janë kapur nga aparati derisa Anwar po mbante për dore të dashurën e tij Dua Lipa.

Dyshja duket se po i kalon momentet më të mira romantike.

Isaac nuk ka më vend në zemrën e Duas, shfaqet sërish me të dashurin e ri

Periskopi.com Showbiz

S’ka shumë ditë që ylli kosovar, Dua Lipa nisi një lidhje të re dashurie.

Këngëtarja pas ndarjes nga Isaac Carew me të cilin kaluan disa vite bashkë, u hodh në krahët e Anwar Hadid, vëllain e motrave Bella e Gigi Hadid,

 

 

Madje çifti tashmë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, e Dua nuk heziton të ndajë momente dashurie edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka postuar një video ku shihet më të dashurin e tij teksa bëjnë skena të ndryshme.