Hajnat në Ferizaj vjedhin armën me leje në një shtëpi

Periskopi.com Lajme

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj.

Persona të panjohur kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë vjedhur armën e cila ishte me leje.

 

 

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se persona të panjohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur një armë zjarri, e cila ishte me leje”, thuhet në raportin e Policisë.