Ndërron jetë futbollisti kosovar

Periskopi.com Sporti

Sporti i Kosovës është përballur sot me njê lajm të zi, raporton Insporti.com.

Ka ndërruajr jetë futbollisti kosovar Bali Krasniqi.

Ai ka luajtur në Norvegji te skuadra Fortuna e Oslos.

Lajmi është konfirmuar nga klubi shqiptar.

Kujtojmë se te Fortuna akivizohen edhe dy futbollistët shumë të njohur në Kosovë, Shpëtim Babaj dhe Semir Zeneli.