Blogerja shqiptare me 600 palë këpucë

Periskopi.com Showbiz

Intervistën e saj të parë televizive, Egreis Gjergjani e dha në  “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, ku blogerja e njohur rrëfeu historinë e saj të suksesit me ngritjen e disa bizneseve në SHBA, rritjen e tre fëmijëve, dhe pasionin për të koleksionuar këpucë!! Egreis ka plot 600 të tilla, dhe 185 nuk I ka veshur asnjëherë!!

Tani e kuptuam përse e quajnë “mbretëresha e këpucëve“!! Të preferuarat e blogeres janë krijimet e Christian Louboutin ( eh, kush nuk I preferon ato)!!!

Bizneseve, një nga të cilët është një linjë veshjesh për fëmijë, i ka hyrë vetë, pavarësisht gjendjes së mirë ekonomike të bashkëshortit amerikan.