E konfirmuan ndarjen! Bradley Cooper i shkon në shtëpi modeles Irina Shayk

Periskopi.com Showbiz

U përfolën për ndarje dhe gjithçka u konfirmua, pasi Irina iku nga shtëpia e Bradleyt dhe konfirmoi thashethemet, shkruan Indeksonline.

Por me sa duket vajza e tyre Lea është shkaku që ata nuk po mund të ‘zhduken’ nga njëri tjetri.

Sipas ‘Cosmopolitan’ ai u pa teksa po e vizitonte ish partneren në shtëpinë e saj.

Kjo për shkak se ata të dy sipas raportimeve kanë vendosur që së bashku të kujdesen për vogëlushen e tyre edhe nëse nuk janë në lidhje.

Ata të dy duan që Lea të rritet sa më e qetë në prani të prindërve të saj.