Kështu duket tabela e grupit të Kosovës me rezultatet momentale

Periskopi.com Sporti
Derisa Kosova po barazon me Bullgarinë në Sofje me shifrat 1:1, ndeshja tjetër e Grupit A në mes të Republikës së Çekisë dhe Malit të Zi ka përfunduar 1:0 pas pjesës së parë.

Golin e vetëm në ndeshjen që po zhvillohet në Pragë e ka shënuar Jankto në minutën e 18-të.

Kujtojmë se futbollisti nga Kosova, Fatos Beqiraj në këtë ndeshje ndodhet në bankën e rezervistëve.

Më poshtë e keni tabelën e grupit të Kosovës me rezultatet momentale.

Image