Formacionet e mundshme: Barnsley – Chelsea

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Tuchel sonte do të ndeshet me skuadrën e Barnsleyt në kuadër të FA Cupës, shkruan Periskopi.

Blutë do të udhëtojnë për në Oakëell pas tri fitoreve dhe një barazimi që prej ish-trajneri i PSG-së, Tuchel mori drejtimin e klubit, teksa vendasit janë të pamposhtur në tri ndeshje në kampionat.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet e mundshme.

Barnsley: Collins; Sibbick, Helik, Andersen; Brittain, Mowatt, Palmer, Styles; Frieser, Woodrow, Adeboyej

Chelsea: Kepa; James, Christensen, Zouma, Chilwell; Havertz, Kante, Gilmour; Ziyech, Abraham, Hudson-Odoi