Dhurata Dora paralajmëron diçka të re?

Periskopi.com Showbiz

Dhurata Dora, është ndër artistet më të njohura shqiptare.

Ajo  është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpërndan fotografi nga më të ndryshmet, dhe ekspozon bukurinë natyrale që ka.

Në foton e fundit, Dhurata Dora thotë “I got my eyes on you” (I kam sytë tek ti), që lë në mëdyshje se mos ndoshta po paralajmëron projektin e ri.

Kënga e fundit e saj është “Zemër” në bashkëpunim me reperin Sool King, që është një dër hitet e saj më të mëdha.

Kënga u publikua para 6 muajve, dhe tani është koha që Dhurata të sjellë diçka të re për adhuruesit e muzikës së saj.