Në këtë kanal televiziv transmetohet direkt meçi i Robin Haxhi Krasniqit sonte

Periskopi.com Sporti

Boksieri kosovar me pasaportë gjermane, Haxhi Robin Krasniqi sonte do të boksojë sonte për titull bote.

Krasniqi do të ndeshet me boksierin e njohur gjerman, Dominic Bosel.

Boseli, që është kampion botëror në kategorinë ËBA, do të duhet ta mbronte titullin e tij në ndeshjen kundër Krasniqit.

Ndeshja që zhvillohet sonte rreth orës 23:15 transmetohet direkt në Klan Kosova dhe Art Motion.