Yllka Kuqi dhe fustani i saj i kuq (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ajo shquhet për paraqitjet e saja të veçanta në stil.

Yllka Kuqi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të kërkuara në mbrëmje dhe ahengje familjare, duke “e kallë” atmosferën me zërin e saj unik, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft aktive me projekte muzikore, ku gjatë muajit të fundit erdhi me dy projekte, “Je Dashnia”, si dhe bashkëpunimi me reperin Gold Ag “Xhan Xhan”.

Në secilën paraqitje që ajo bën, mahnitë adhuruesit e saj besnik, ku njëjtë ka vepruar edhe me dukjen e saj sot.

E veshur me një fustan të kuq e të gjatë, si dhe duke zbuluar këmbën, Yllka Kuqi vjen me plot elegancë, duke e dëshmuar edhe një herë shijen e saj të stilit ekstravagant.

Red lady by sweety ❤️ @jetmirabejtullahu

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on