Françeska, joshëse në imazhet e reja

Periskopi.com Showbiz

Modelja, e cila para shumë viteve ka qenë pjesë e shout televiziv, ‘Big Brother’, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Fjala është për Françeska Jaçen, e cila është mjaft aktive dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale.

Në Instagram numëron afro 300 mijë ndjekës, ndërsa publikon imazhe dhe video të llojllojshme, duke mos lënë anash as imazhet provokuese.

Një të tillë e ka publikuar gjatë ditës së sotme, ku është shfaqur tejet atraktive e veshur në të bardha.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar nga fansat e shumtë të saj.

Ndryshe, ajo është duke punuar për disa agjenci të modës dhe së shpejti do të shohim në projekte të reja.