Kim Kardashian ia beson ”bukurinë” grimerit shqiptar

Periskopi.com Showbiz

Kim Kardashian njihet si një nga personazhet më të ndjekura në botë, kur janë në pyetje rrjetet sociale.

Ajo padyshim se duhet të duket mirë në secilën paraqitje duke qenë se ndiqet nga miliona njerëz gjithandej nëpër botë.

Ndërsa për dukjen e bukuroshes përkujdesen disa grupe njerëzish, e ska se si të mungojë edhe grimeri personal.

Grimeri i Kim Kardashian, Mario është mjaft i veçantë, pasi që ai është me prejardhje shqiptare dhe jeton në SHBA, duke u bërë shumë i famshëm në punën që bën sa që ka arritur edhe në shtëpinë e zonjave Kardashian.

https://www.instagram.com/p/Bz9YfrkAr9p/?utm_source=ig_web_copy_link