U vonua për stërvitje: Futbollisti i njohur pretendon se u rrëmbye nga alienët

Periskopi.com Sporti

Të gjithë kemi qenë ndonjëherë vonë për punë, stërvitje apo për ndonjë takim dhe, gjithmonë duhet të kemi diçka të rëndësishme si justifikim për vonesën.

Mbase prishet makina, harron portofolin, por kurrë në mendje nuk iu ka shkuar justifikimi i ish- yllit të Boca Juniors, Guillermo Marino, i cili u vonua në stërvitje dhe tha se e kishin rrëmbyer alienët.

Marino was a Boca Juniors player for five years

“Guillermo tha se ai mbërriti vonë në një stërvitje sepse ishte rrëmbyer nga të alienët”, tha Lorenzetti për GOAL, përcjell Periskopi.

“Ai na dha shpjegimin e tërë për atë që ndjeu dhe pjesën tjetër të tij.

“Sinqerisht besoj në të huajt”, vazhdoi Lorenzetti.

“Ai filloi të shpjegojë se ai papritmas u humb dhe u rrëmbye nga të huajt (alienët).

Marino once claimed to have been abducted

Kujtojmë që Marino ishte një lojtar i Boca Juniors për pesë vjet. /Periskopi.com