Hobi i çuditshëm i 21 vjeçares, vishet si bebe dhe sillet si e tillë

Periskopi.com Fun

Një vajzë 21 vjeçare kalon 24 orë në ditë duke mbajtur veshur pelena dhe një biberon dhe duke u sjellë si një foshnjë tre vjeçe.

Camille Lola filloi të mbante pampers foshnjash fillimish veteëm si një hobi por mesa duket nuk hoqi më dorë prej një vesi të tillë.

21-vjeçarja thotë se duke jetuar jetën e një vogëlusheje 3 vjeçareje ndihet mjaft mirë dhe madje kjo e ndihmon edhe të rigjenerojë kujtimet e saj të fëmijërisë dhe njëkohësisht përjeton të njëjtat ndjesi si atëherë.

Ndërsa familja dhe miqtë e saj të ngushtë e mbështesin këtë hobi të çuditshëm të vajzës disa të tjerë e gjykojnë atë duke e quajtur të çmendur dhe thonë se duhet të ndalojë menjëherë.

Camille, nga Zvicra, vuajti për një kohë të gjatë nga diarea kur ishte foshnje.

Ajo tha: ‘Kur arrita pubertetin, u bëra më e interesuar të ripërtërija pjesë nga fëmijëria ime, e veshur me pelena dhe madje fillova edhe të luaja me lodra si sikur’

“Më pëlqen të kaloj nga të qenit një i rritur në një fëmijë, dhe unë e preferoj më shumë rolin”, ka thënë ajo.

Image