Bytyqi i PSD-së: Alternativa jonë qeverisëse e fuqizon çdo segment të shtetit

Periskopi.com Lajme

Kandidati për deputet nga koalicioni, AAK-PSD, Shyqiri Bytyqi njëherësh ministër në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka thënë sot në Gjilan u pa entuziazmi për fitoren e këtij koalicioni.

Bytyqi ka thënë alternativa qeverisëse e koalicionit AAK-PSD e fuqizon çdo segment të shtetit.

Ky është postimi i plotë i Bytyqit: