Rrokulliset vetura në magjistralen Prishtinë-Pejë, raportohet për të lënduar

Periskopi.com Lajme

Në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht te vendi i quajtur “Kroni i mbretit” është vetaksidentuar një veturë.

Nga pamjet  shihet automjeti i rrokullisur.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.