Përplaset motoçiklisti me një kombi në Podujevë, ka të lënduar

Periskopi.com Lajme

Një person është lënduar si pasoj ë një aksident trafiku që ka ndodhur pak më parë në fshatin Sibovc të Podujevës.

Indeksonline mëson së në aksident kanë qenë të përfshire një motoçiklete dhe një kombi, ku janë përplasur mes veti.

Indeksoline ju sjellë disa fotografi nga ky aksident.