Oriola dhe Kejvina ‘çmendin’ tifozët në stadiumin, tërheqin gjithë vëmendjen gjatë ndeshjes

Periskopi.com Showbiz

Në Elbasan Arena u zhvillua ndeshja Shqipëri-Islandë dhe në stadium ndodhen edhe dy modelet, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi të cilat shoqërohen nga fotografi dhe miku i tyre, Juxhin Kurti

Kejvina ka postuar një video teksa bashkë me Oriolën këndojnë “Xhamadani vija-vija dhe bëjnë shqiponjën me duar”.

 

 

Ndërsa Oriola ka postuar një video ku shkruan “O sa mir me qen shqiptare oheeej”.

Vajzat dëgjohen duke brohoritur e duke bërë tifo për Shqipërinë.

Oriola dhe Kejvina “çmendin” pushuesit

Periskopi.com Showbiz

Oriola dhe Kejvina kanë ndarë një fotografi ku shihen teksa shijojnë ditën së bashku.

Dy bukuroshet shqiptare kanë kaluar ditën në një pishinë të veshur në bikini modelet kanë “çmenduar” pushuesit.

Kejvina dhe Oriola kanë arritur një sukses të madh së fundmi, ato janë bërë një nga fytyrat e markës së njohur të veshjeve ‘Guess’.