Përurohet zgjerimi i hyrjes së pikës kufitare Kosovë-Shqipëri

Periskopi.com Lajme

Sot përurohet zgjerimi dhe rehabilitimi i hyrjes së pikës kufitare Kosovë – Shqipëri në Vërmicë.

Në ceremoninë e përurimit të zgjerimit dhe rehabilitimit të hyrjes së pikës kufitare do të marrë pjesë edhe ministri në dorëheqje i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj.