Bekim Haxhiun e presin ne Prekaz me këngë e qifteli

Periskopi.com Lajme

Sot, Bekim Haxhiu kishte shumë takime në të gjithë Kosovën : Mitrovicë, Obiliq, Vushtrri. Ndërsa në mbramje u prit në Prekaz me këngë dhe qifteli.

Ky është postimi i tij i plotë ne facebook:

“Takime me miq e shokë në Obiliq dhe Vushtrri. Takimin për sot e përfunduam në Prekazin heroik, me kang dhe sharki.

Kudo që shkoj, e gjej përkrahjen për projektin e kryeministrit ne ardhje z. Kadri Veselit dhe vlersim të punēs time si deputet”.