Rashel poston foton që “tërboi” të gjithë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të ndjekura e më të komentuara në rrjetet sociale. Ish-velina e “Xing me Ermalin” tërheq vëmendjen e të gjithëve sapo bën ndonjë publikim në “Instagrma”, apo shfaqet në ekran.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, teksa ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft elegante.

Bukuroshja ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë që i nxjerr barkun jashtë. Ndërkohë mban edhe një palë syze dhe në duar një çantë të vogël.

Si çdo postim tjetër, edhe kjo foto është pëlqyer me mijëra herë. E sigurisht që ndjekësit nuk i kanë kursyer komplimentet për format e saj bombastike. “Bisha, Rashel kolumbiania, seksi, super yll”, i shkruajnë fansat.

Por ka patur edhe nga ata që i kanë bërë komente jo shumë të këndshme, si “garipja e fshatit”.